0 800 400 940
лабораторія зараз працює
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Новини

26 червня в Ужгороді відбувся другий у 2022 році велозаїзд Big City Ride.

Зібралося понад п’ятсот шанувальників цього засобу пресування. Завжди з радістю приєднуємося до таких заходів і цього разу лабораторія OneLab виступила генеральним спонсором заїзду. Але ми не могли залишитися осторонь і самого марафону: проїхали 12 км, пораділи, оздоровилися, підтримали ЗСУ, бо всі вторговані кошти організатори передали волонтерській організації.

Працюємо, тримаємо рівновагу і рухаємося далі до щасливої України!

26 червня 2022 р


Як кусає комарик, або Особливості забору крові у дитини. Погляд професіонала
varosh.com.ua

Перші дитячі страхи, пов’язані із лікарями, часто починаються саме із забору крові. Як мінімізувати стрес, а також про фізіологічні та психологічні аспекти дослідження крові у дітей поговорили із Наталією Потокій, провідною спеціалісткою, медичною директоркою лабораторії OneLab, кандидаткою медичних наук.
Читати повністю ►

3 червня 2022 р


Олеся Козел: “Лабораторна діагностика — це не тільки медицина. Це фізика, хімія, генетика”
varosh.com.ua

З пані Олесею ми познайомилися на відкритті професійної медичної лабораторії OneLab три роки тому. Протягом кількох років ми час від часу спілкувалися та консультувалися і відчуваємо потребу розповісти нашим читачам про те, наскільки важливою є лабораторна діагностика та людський фактор у ній.
Читати повністю ►

22 січня 2022 р


Наталія Потокій — про небезпечні віруси і новітні методи лабораторних досліджень OneLab
varosh.com.ua

Ще зовсім недавно ми нічого не чули про ПЛР, а сьогодні жваво оперуємо термінами молекулярної діагностики. Пандемія COVID-19 перевернула світ, змінила долі, підірвала економіку, а в той же час об’єднала науковців та медиків у боротьбі з вірусом...
Читати повністю ►

25 жовтня 2021 р


У січні 2021 року лікарка-вірусологиня лабораторії “OneLab”, к. мед. н. Наталія Потокій та лаборантка-біологиня Богдана Попович успішно пройшли навчання за курсом  “ПЛР в діагностиці COVID-19”, яке проводилось за участі ТОВ “ННЦ”ІННОВАЦІЙНІ МЕДИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ”.

Нещодавно ми отримали сертифікати від міжнародної системи  RIQAS. Це підтвердження того, що  OneLab – професійна лабораторія, в якій все робиться на найвищому рівні.

Система зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень RIQAS (Randox International Quality Assessment Scheme), котра на даний час є, мабуть, найбільшою міжнародною системою, була розроблена і представлена  компанією Randox у 1991 році. Зараз у програмах RIQAS бере участь понад 45 000 лабораторій, розташованих в 133 країнах світу. Велика кількість учасників забезпечує статистичну надійність оцінки результатів і дозволяє охопити практично всі сучасні методи і марки реактивів.

31 січня 2021 р


 

Кошик

×
×

Виклик для забору аналізів

Послуга в межах м. Ужгород надається безкоштовно.

Будь ласка, заповніть коротку анкету і наш оператор зателефонує Вам для уточнення інформації щодо місця й часу забору.