0 800 400 940
лабораторія зараз працює
ЩАСЛИВИХ СВЯТ!

Новини

25 жовтня 2021 р

Наталія Потокій — про небезпечні віруси і новітні методи лабораторних досліджень OneLab
varosh.com.ua

Ще зовсім недавно ми нічого не чули про ПЛР, а сьогодні жваво оперуємо термінами молекулярної діагностики. Пандемія COVID-19 перевернула світ, змінила долі, підірвала економіку, а в той же час об’єднала науковців та медиків у боротьбі з вірусом... Читати повністю ►

31 січня 2021 р

У січні 2021 року лікарка-вірусологиня лабораторії “OneLab”, к. мед. н. Наталія Потокій та лаборантка-біологиня Богдана Попович успішно пройшли навчання за курсом  “ПЛР в діагностиці COVID-19”, яке проводилось за участі ТОВ “ННЦ”ІННОВАЦІЙНІ МЕДИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ”.

Нещодавно ми отримали сертифікати від міжнародної системи  RIQAS. Це підтвердження того, що  OneLab – професійна лабораторія, в якій все робиться на найвищому рівні.

Система зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень RIQAS (Randox International Quality Assessment Scheme), котра на даний час є, мабуть, найбільшою міжнародною системою, була розроблена і представлена  компанією Randox у 1991 році. Зараз у програмах RIQAS бере участь понад 45 000 лабораторій, розташованих в 133 країнах світу. Велика кількість учасників забезпечує статистичну надійність оцінки результатів і дозволяє охопити практично всі сучасні методи і марки реактивів.

 

Кошик

×
×

Виклик для забору аналізів

Послуга в межах м. Ужгород надається безкоштовно.

Будь ласка, заповніть коротку анкету і наш оператор зателефонує Вам для уточнення інформації щодо місця й часу забору.