0 800 400 940
лабораторія зараз працює
0 800 400 940
лабораторія зараз працює

Про лабораторію

Висококваліфікований досвідчений персонал

Ми пишаємося нашою командою. Це фахівці, які мають спеціалізовану освіту та величезний досвід роботи. Вони регулярно проходять додаткове навчання та беруть участь у міжнародних наукових конференціях.

Новітнє лабораторне обладнання кращих світових виробників

Ми гарантуємо, що будь-яке дослідження буде проведено якісно, з дотриманням усіх протоколів. Ми працюємо на високотехнологічному обладнанні, використовуючи усі найновіші досягнення лабораторної діагностики.

Широкий спектр досліджень

У OneLab ви можете зробити широкий спектр досліджень, перелік яких постійно збільшується.

Оперативність дослідження біоматеріалів

Результати термінових досліджень ви можете отримати протягом години. Усіх інших – в найкоротші терміни.

Отримання результатів з інформаційної системи одразу після закінчення дослідження

Зручність для лікаря – доступ до інформаційної системи, в якій ви можете оформити замовлення та оперативно отримати результати. Усі результати ваших пацієнтів завжди у вашому доступі, їх легко порівняти між собою.

Новини

Вересень 2021 р

Наталія Потокій — про небезпечні віруси і новітні методи лабораторних досліджень OneLab
varosh.com.ua

Ще зовсім недавно ми нічого не чули про ПЛР, а сьогодні жваво оперуємо термінами молекулярної діагностики. Пандемія COVID-19 перевернула світ, змінила долі, підірвала економіку, а в той же час об’єднала науковців та медиків у боротьбі з вірусом... Читати повністю ►

Січень 2021 р

У січні 2021 року лікарка-вірусологиня лабораторії “OneLab”, к. мед. н. Наталія Потокій та лаборантка-біологиня Богдана Попович успішно пройшли навчання за курсом  “ПЛР в діагностиці COVID-19”, яке проводилось за участі ТОВ “ННЦ”ІННОВАЦІЙНІ МЕДИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ”.

Нещодавно ми отримали сертифікати від міжнародної системи  RIQAS. Це підтвердження того, що  OneLab – професійна лабораторія, в якій все робиться на найвищому рівні.

Система зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень RIQAS (Randox International Quality Assessment Scheme), котра на даний час є, мабуть, найбільшою міжнародною системою, була розроблена і представлена  компанією Randox у 1991 році. Зараз у програмах RIQAS бере участь понад 45 000 лабораторій, розташованих в 133 країнах світу. Велика кількість учасників забезпечує статистичну надійність оцінки результатів і дозволяє охопити практично всі сучасні методи і марки реактивів.

Фотогалерея

 

ТОВ «Ван Лаб»
вул. Українська, 16 В
м.Ужгород, 88012

Ліцензія МОЗУ № 2494 від 28.12.2018 р.

Політика конфіденційності

Графік роботи:
Пн-Пт: 07:30 - 17:00 (забір до 16:00)
Сб: 08:00 - 15:00 (забір до 12:00)
Нд: вихідний

Copyright © Професійна лабораторія OneLab. Всі права захищено.